email: info@kockavarna.cz tel: +420 774 244 344

O nás


Kočičí kavárny ve světě a postupně i v naší republice přestávají být výjimečnou novinkou.

Jsme velice rádi, že můžeme hosty kočičí kavárny vítat i u nás, v krásném královském městě Písku.

Naším přáním bylo otevřít hezkou kavárnu s výbornou kávou a dobrotami k ní, s příjemnou obsluhou a s kočičí společností. Místo, kde zapomenete na starosti všedního dne. Pohladíte si kočičí kožich nebo si kočku užijete pouhým pohledem a bude vám dobře. Zároveň tímto způsobem chceme ukázat, že kočka je zvíře, které si zaslouží pozornost, lásku i péči. Člověk se ve společnosti kočky může cítit velmi pohodově, jsou dokonce prokázány antistresové účinky a pozitivní vliv na lidské zdraví.

Všechny kočičky, které u nás kdy uvidíte, pochází z depozita Písecké kočky z. s. Společné mají to, co všechny kočky, které se dostanou do útulku – ztratily domov, nebo ho nikdy neměly.

V naší kavárně chceme poskytnout trvalý domov až osmi kočičkám, které budou naším hostům milými společníky. Jedna až dvě kočičky zde mohou být jen na návštěvě, aby se tímto způsobem umístily a našly nový domov.

KočKavárna startuje především s mladými zvířaty, což je však víceméně náhodou. Částečně je to způsobeno i ročním obdobím, kdy je od jara  nabídka koťat poměrně velká. Bohužel i v útulcích. Takže postupně, jak budou naše mladé kočky dospívat, budeme poznávat jejich povahy a vy, naši hosté, nám je budete pomáhat vymazlovat.

Na kavárně máme zároveň k dispozici katalog koček, kterým hledáme nové domovy. V katalogu je u kočky její foto a příběh. Musíme naše milé hosty upozornit, že to často  není veselé čtení, ale zároveň neobsahuje nepříjemné fotografie.

Pokud se chcete na něco zeptat, s něčím poradit nebo si o kávě a o kočičkách popovídat, obraťte se prosím na naši obsluhu.

4 Comments

VOLFGANG ALBERT · 27 října, 2018 at 15:53

Velmi pěkné provedení vašich stránek opravdu ! Moc vám fandime ! Manželé Albertovi z Písku.

  admin · 29 října, 2018 at 21:43

  Děkujeme za pochvalu a největší odměnou nám bude , když nás zase navštívíte.
  KočKavárna tým a kočičky

Michael · 5 března, 2019 at 9:31

Zbožňuji vaší kavárnu. Kočky jsou moc milé a vždy se tam bavím velmi dobře 🙂

  admin · 11 března, 2019 at 7:07

  Dobrý den,
  děkujeme moc za chválu a těší nás Vaše přízeň.
  Rádi Vás zase u nás uvidíme.
  Kočkavárníci a kočičky

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZCzech