email: info@kockavarna.cz tel: +420 774 244 344

About us


Cat cafes in the world and gradually in our country cease to be an exceptional novelty.

We are very glad that we can welcome the cat café guests even in our country, in the beautiful royal town of Písek.

Our desire was to open a nice café with delicious coffee and goodies to her, with a friendly staff and a cat company. A place to forget about everyday life. You care for a cat's fur or you will enjoy the cat with a simple look and you will be fine. At the same time, we want to show that the cat is an animal that deserves attention, love and care. One can feel very comfortable in a cat company, even anti-stress effects and positive effects on human health are proven.

All the cats that you will ever see come from the Pisecké kočky deposit. They share what all the cats that get into the shelter - they have lost their home or never had it.

In our café we want to provide a permanent home for up to nine cats who will be our dear companions. One to two cats can only be there to visit this way to find and find a new home.

KočKavárna starts especially with young animals, which is more or less a coincidence. This is partly due to the season when the kittens' offer is relatively high since spring. Unfortunately, even in shelters. So gradually, as our young cats will grow, we will recognize their nature and you, our guests, will help us erase them.

At the café we also have a catalog of cats looking for new homes. The cat's photo and story is in the catalog. We have to remind our dear guests that it is often not a cheerful reading but does not contain unpleasant photos.

If you want to ask something, or something to consult about coffee and talk about cats, please contact our service.

9 Comments

VOLFGANG ALBERT · October 27, 2018 at 15:53

Velmi pěkné provedení vašich stránek opravdu ! Moc vám fandime ! Manželé Albertovi z Písku.

  admin · October 29, 2018 at 21:43

  Děkujeme za pochvalu a největší odměnou nám bude , když nás zase navštívíte.
  KočKavárna tým a kočičky

Michael · March 5, 2019 at 9:31

Zbožňuji vaší kavárnu. Kočky jsou moc milé a vždy se tam bavím velmi dobře 🙂

  admin · March 11, 2019 at 7:07

  Dobrý den,
  děkujeme moc za chválu a těší nás Vaše přízeň.
  Rádi Vás zase u nás uvidíme.
  Kočkavárníci a kočičky

Veronika Vodičková · January 13, 2022 at 7:36

Kočkávárnu jsem navštívili po několika plánovaných a bohužel odložených termínech konečně minulý pátek. Pro všechny z nás – a to jsme byly tři generace – to byl skvělý zážitek. Příjemné prostředí, skvělá obsluha, výborná káva, čokoláda i dortíky a co nelze nezmínit – neskutečné zážitky s kočičími parťáky 🙂 Kočičáci jsou prostě úžasní společníci. O ničem jiném se u nás následující tři dny nemluvilo a moc se těšíme na další návštěvu. Doporučuji všem milovníkům i nemilovníkům koček a kočkavárně držímě palečky v dalším působení. Moc se těšíme na další návštěvu!:-)

  admin · January 13, 2022 at 7:59

  Jsme moc rádi , že se Vám u nás líbilo a také jste nám Vaším komentářem vlili pozitivní energii do kočičích tlapek , a máme tak pocit, že to děláme dobře a hlavně pro naše kočičí osazenstvo, u kterých jste vlastně byli na návštěvě. KočKavárníci

Bára · April 16, 2023 at 16:07

KočKavárna byl můj spontánní a opravdu spásný nápad, když jsem přemýšlela, jak napravit naší dcerce pocuchané nervy po proběhlých přijímačkách na střední školu. Podařilo se! Vypravili jsme se tam v pátek ihned po skončení přijímaček, což bylo shodou okolností přesně po otevírací hodině. Kočičky byly natěšené na mazlení a náš stůl byl doslova v obležení. Všechny se nechaly nadšeně drbat a hladit! To z domova neznáme. Naše tři nalezené nebo jinak zachráněné číči se sice mazlí rády, ale jen když a pokud chtějí :-)… A k návštěvám se chovají spíš odtažitě. Tak jsme byli opravdu nadšení a dcerka očividně pookřála a začala se zase usmívat :-). Nutno dodat, že vstřícnou a přívětivou atmosféru podtrhoval i mladý, veselý a milý pan KočKavárník za pultem. A kávička a dortíky taky neměly chybu! ŠKODA JEN, ŽE NEBYDLÍME NĚKDE BLÍŽ, TO BYCHOM TAM BYLI PEČENÍ- VAŘENÍ… Pokud máte taky pocuchané nervy, nebo máte jen rádi zvířátka a ještě jste v KočKavárně nebili, tak tam určitě musíte zajít! JE TO POHLAZENÍ PO DUŠI!

Lucie Zborníková · July 3, 2023 at 16:57

Vaše kavárna je ta nejlepší kočičí kavárna kterou jsem navštívila a to jsem jich navštívila hodně vaší kavárnu navštěvuji pravidelně. Moc vám držím palce

  admin · July 4, 2023 at 8:00

  Moc si vážíme vašeho hodnocení…. byt pro někoho nejlepší kočičí kavárnou je pro nás nejvyšší pochvala a závazek. Děkujeme pěkně a brzy na viděnou Kočkavárníci a naši chlupáči

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish